Yükleniyor...
4.6 Puan
10 Yorum

Volkan Büfe

Reşatbey Mahallesi, Atatürk Caddesi, 62031. Sokak, Onur Aptartmanı, No 11/B, Seyhan, Adana
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0322 4583331
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (10)
5
S.... H.........
sahibinin icten ve sicak kanliligi sizi ziyadesiyle memnun edecektir. biftek sandvicleri ve diger yemekler olmak uzere lezzeti ile sizi buyuleyek bi mekandir..
4
G......... G.........
Değişik burgerleri var. Sandviçleri lezzetli, ama fiyatları bir tık pahalı buldum. Ultra büyük bir lezzet beklemeye gerek yok yalnız.
5
E... A........
Adana'nın lezzet değerlerinden birisidir Volkan Büfe. Biftek sandviçi efsanedir. Yeni nesil şovmen biftekçilerle karıştırmayın lütfen. Kendilerine has bir tarzları var.
5
B.... Y...........
Çok lezzetli ve diğer yediklerinizden farklı bir burger yiyeceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Adana’ya yolunuz düşerse mutlaka gidip yenilmeli. Acılı soslarını denemenizi öneririm.
5
B.............. B..............
@volkanbufe1984'de yediğimiz yemek 3 günlük #adana gezimizin en akılda kalıcı anlarından biri oldu bizim için. Aile işletmesi olan Volkan Büfe, Adana'nın en ikonik gastronomi noktalarından biri olmalı. #kebap gibi primer bir ürüne sahip bir şehirde 1984'ten beri varolmak saygıdeğer bir duruş. Menülerinde beş çeşit ürün var ve hiçbirinde hazır malzeme yok; sandviç ekmeklerini de kendi tarifleriyle bir fırına yaptırıyorlar. Biz #cheeseburger ve #bifteksandi denedik. Çok uçuk lezzetler olmasa da ikisini de yemesi çok keyifliydi. El yapımı köfte çok başarılıydı, biftek ise yumuşacık ve gayet lezzetliydi. Volkan Büfe'de en önemli özelliklerden biri ise sandviçlerdeki #nane detayı, nanenin bir sandviçe bu kadar yakışacağını düşünemezdik. Sundukları yedi biberden kendi yapımları acı sos enfes, soya sosu sunmak da enteresan bir detay. 2 cheeseburger, 1 bifteksandi ve 3 ayran için 70tl ödedik. Bütün bunların yanında bebek dostu bir işletme olması ve misafirperverlik bizi iyice bağladı. Adana'da sadece bir günümüz olsa Volkan Büfe yine de mutlaka ziyaret edeceğimiz bir yer olurdu. Biz burayı çok sevdik. #mutlakadenenmeli
5
B.............. B..............
@volkanbufe1984'de yediğimiz yemek 3 günlük #adana gezimizin en akılda kalıcı anlarından biri oldu bizim için. Aile işletmesi olan Volkan Büfe, Adana'nın en ikonik gastronomi noktalarından biri olmalı. #kebap gibi primer bir ürüne sahip bir şehirde 1984'ten beri varolmak saygıdeğer bir duruş. Menülerinde beş çeşit ürün var ve hiçbirinde hazır malzeme yok; sandviç ekmeklerini de kendi tarifleriyle bir fırına yaptırıyorlar.
Biz #cheeseburger ve #bifteksandi denedik. Çok uçuk lezzetler olmasa da ikisini de yemesi çok keyifliydi. El yapımı köfte çok başarılıydı, biftek ise yumuşacık ve gayet lezzetliydi. Volkan Büfe'de en önemli özelliklerden biri ise sandviçlerdeki #nane detayı, nanenin bir sandviçe bu kadar yakışacağını düşünemezdik. Sundukları yedi biberden kendi yapımları acı sos enfes, soya sosu sunmak da enteresan bir detay. 2 cheeseburger, 1 bifteksandi ve 3 ayran için 70tl ödedik.
Bütün bunların yanında bebek dostu bir işletme olması ve misafirperverlik bizi iyice bağladı. Adana'da sadece bir günümüz olsa Volkan Büfe yine de mutlaka ziyaret edeceğimiz bir yer olurdu. Biz burayı çok sevdik. #mutlakadenenmeli
4
A.... B....
Adanada farkli sandwicheri ile un salmis mekan. İçli köfteye kasarlı ve sucuklu versiyon ile yorumlayan büfe. Büfe kültürünü sevenler için iyi bir seçim.
5
M...... S.....
Yedigim en iyi sandwich diyebilirim. Mehmet Usta'nin kesfi "Volkan Special" ve "Biftekli" mutlaka denenmesi gereken lezzetler. Yanimda Ankara gazozu must. Yedikten sonra bir bufe daha ne yapsin diyeceksiniz.
4
Ö...... Ö......
Volkan büfe çok özel bir yer biftekli ve tavuklusu gerçekten tavsiye olunur. Ayrıca Mehmet ustanın kendi yapımı sosu ve süs biberi turşusu enfes yolunuzu bir öğlen oraya ayarlayın ve nefis lezzetleri tatmanızı tavsiye ederim.
4
Ö...... Ö......
Volkan büfe çok özel bir yer biftekli ve tavuklusu gerçekten tavsiye olunur.
Ayrıca Mehmet ustanın kendi yapımı sosu ve süs biberi turşusu enfes yolunuzu bir öğlen oraya ayarlayın ve nefis lezzetleri tatmanızı tavsiye ederim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım