Yükleniyor...
3.7 Puan
30 Yorum

Koço Ocakbaşı & Resturant

Reşatbey Mahallesi, Türkkuşu Caddesi, No 13/A, Seyhan, Adana
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Ocakbaşı
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Telefon 0322 4572882
Maalesef restorana ait menü bulunamadı.
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
4
O.... O....
Sucukar Moreno tavsiyesi üzerine gittim. Dışarıda iki masa vardı, içerisi boştu, hava serin olduğu için içeriye geçtim. Çok sakin, hatta fazla sakin. Bir müzik vs yayını olsa hafiften, çok güzel olurdu, için sıkıldı. Mezeler çok başarılı. Tahinli bir şey yedim mesela, çok güzeldi. Sıcak pastırmalı humus da aynı şekilde. Adana kebabı dediğimiz kıyma, vasat. Diğer yorumlara yazanlara katılıyorum.  Ama ciğer şiş söyledim bir de, o çok başarılı geldi.  Salatanın yanında hem limon, hemde turunç gelmesi çok hoş. Servis güzel, ilgi alaka hoş. Ancak kasada duran abimizin sürekli bağırarak limon suyu ve/veya limonlu soda istemesi yerine, müzik çalsaydı, daha da beğenecektim mekanı.  1 porsiyon ciğer, 1 porsiyon adana, 2 meze, 1 bardak duble Efe gold, 125 TL hesap ödedim.
4
O.... O....
Sucukar Moreno tavsiyesi üzerine gittim. Dışarıda iki masa vardı, içerisi boştu, hava serin olduğu için içeriye geçtim. Çok sakin, hatta fazla sakin. Bir müzik vs yayını olsa hafiften, çok güzel olurdu, için sıkıldı.

Mezeler çok başarılı. Tahinli bir şey yedim mesela, çok güzeldi. Sıcak pastırmalı humus da aynı şekilde. Adana kebabı dediğimiz kıyma, vasat. Diğer yorumlara yazanlara katılıyorum.  Ama ciğer şiş söyledim bir de, o çok başarılı geldi.  Salatanın yanında hem limon, hemde turunç gelmesi çok hoş. Servis güzel, ilgi alaka hoş. Ancak kasada duran abimizin sürekli bağırarak limon suyu ve/veya limonlu soda istemesi yerine, müzik çalsaydı, daha da beğenecektim mekanı. 

1 porsiyon ciğer, 1 porsiyon adana, 2 meze, 1 bardak duble Efe gold, 125 TL hesap ödedim.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım