Yükleniyor...
3.2 Puan
6 Yorum

Kebapçı Mesut

Reşatbey Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı, Seyhan, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ocakbaşı, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (6)
3
H.... G......
Beyti ve Adana tattım, çok çatal bıçak isteyecek şekilde sunumla geldi, ikramlar ve eski usul rakı servisiyle hoşuma gittiyse de günün her saati neredeyse boş oluşu rahatsız edici. Klasik bir kebapsever için uygun bir yer olmadığı aşikâr, şehirde toplantı veya iş yemeği organizasyonu için gidilebilir. Hizmetin kalitesini beğendim, lezzetler vasat.
4
Ö..... Ö.....
Mekan olarak oldukça sessiz. Akşam yemeği saatinde gitmiş olmama rağmen gayet boştu. Sadece 3-4 masa doluydu. Lahmacun ve külbastı deneme imkanım oldu. Lahmacun gayet güzel ve malzemesi bol. Zaten lahmacunu çevremdekilerin önerileri üzerine istedim özellikle. Külbastıyı yediğinizde gerçekten et tadı alıyorsunuz. Şalgam suyu da aynı şekilde lezzetli. Personelleri de dahil her şeyden memnun kaldım. Güzeldi.
3
A.... A.........
Kebapları vasat ve fiyatları çok yüksek. Dersenizki muhteşem birşey aramıyorum kaliteli bir ortamda ortalama bir kebap yiyeyim gidilebilir. Garsonları üzerinize rakı kadehinizi dökebiliyor dikkat edin :)
3
A.... A.........
Kebapları vasat ve fiyatları çok yüksek.
Dersenizki muhteşem birşey aramıyorum kaliteli bir ortamda ortalama bir kebap yiyeyim gidilebilir.
Garsonları üzerinize rakı kadehinizi dökebiliyor dikkat edin :)
5
O.... A....
ne zaman adanaya gitsem ugramadan dönmem.adana kebabını bence en lezzetli yapan yerlerden birisi.hoş ve nezih bir mekan.kebabın yanında verilen garnitürlerde mükemmel ötesi.
1
L.... L....
Türkiye’nin hiçbir yerinde sormadan salata getirilip küver dışında bir de salataya adambaşı 5 er tl alındığı görülmemiştir. Menüde kebapların alt gramajı yazılıymış, özellikle az istediğinizi söylemezseniz, o fiyatın 1,5 katı ile karşılaşacaksınız. Son derece pahalı, bir daha asla gelmeyeceğim, adam kazıklama üzerine kurulu bir kebapçı. Adana gibi bir yere yakışmıyor..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım