Yükleniyor...
4.7 Puan
28 Yorum

Ciğerci Mahmut

Reşatbey Mahallesi, Ordu Caddesi, No 36/A, Seyhan, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 0322 4588595
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (28)
5
N...... N......
Sabah kahvaltı için önce Kazım büfe de muzlu süt içilir. Sonra aradaki mesafe biraz uzak olmasına rağmen yürüyerek Ciğerci Mahmut'a kahvaltıyı tamamlamaya gelinir. Bittikçe yenisi gelen lezzetli mi lezzetli mezeler ve İstanbul da benzerini bulamayacağınız ciğer şişler bir güzel mideye indirilir
5
E....... E.......
Sabah kahvaltı için önce Kazım büfe de muzlu süt içilir. Sonra aradaki mesafe biraz uzak olmasına rağmen yürüyerek Ciğerci Mahmut'a kahvaltıyı tamamlamaya gelinir.
Bittikçe yenisi gelen lezzetli mi lezzetli mezeler ve İstanbul da benzerini bulamayacağınız ciğer şişler bir güzel mideye indirilir
5
E... Ç......
Sabahın 7'sinde ciğer yemeye geldik. Gerçekten çok memnun kaldık. Porsiyon gayet doyurucu. Tavsiye ederim.
5
E.... H..............
Pazar günleri dükkan ekibe devrediliyor, mekan sokaklara kadar taşıyor. Ciğer sevmeyenlere sevdirecek kadar güzel ciğerleri. Çok başarılı bir uykulukları da var, asıl onu kaçırmamak lazım.
5
N....... G.......
Ciğer enfesti özellikle ciğer şişin içindeki kuyruk yağı. Yanında getirilen mezeler hem bol hem de lezzetliydi fiyat olarak da uygundu diyebilirim
5
M....... M.......
Sabah 6:30 da gittim cigerimi yedim, harika bir cigerdi. Ezmesi Adana da yedigimin en iyisiydi, hayatımda ilk defa sabahın korunde ciğer yedim zerre kadar rahatsız etmedi, şiddetle tavsiye ederim, salaslik ve lezzetin butunlestigi bir mekan.
5
E... E...
Adana bir suru cigerci var ve ben en az iki uc tanesini deneme firsati yakaladim. Ama burasi bir harika dostum. Siddetle tavsiye ediyorum. Denemeden donmeyin.
5
Y.................. Y..................
Uçaktan indikten sonraki ilk durağım. Büyükşehirlerde yediklerimiz ciğer değil, ya da bu başka bir şey. Bana kalırsa Adana’nın en iyisi. Tazelik ve ciğerim yumuşaklığı ile yanında gelen mezeler Birbiçer’e hayli fark atıyor. Şalgamı çok iyi, açık ayranı çok iyi. Ne yerseniz yiyin ciğer yemeden geçmeyin.
5
Y.................. Y..................
Uçaktan indikten sonraki ilk durağım. Büyükşehirlerde yediklerimiz ciğer değil, ya da bu başka bir şey. Bana kalırsa Adana’nın en iyisi. Tazelik ve ciğerim yumuşaklığı ile yanında gelen mezeler Birbiçer’e hayli fark atıyor.
Şalgamı çok iyi, açık ayranı çok iyi. Ne yerseniz yiyin ciğer yemeden geçmeyin.
5
M.......... M..........
Bir tavsiye uzerine gittim hem ciger hemde çöp sis fazlasiyla iyidi.Acik ayran tercih edin pisman olmazsiniz.Ortaya gelenler vs hersey cok guzeldi. Personel de gayet ilgili , bundan sonra Adana ziyaretlerim de buraya ugramadan gecmem.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım