Yükleniyor...
4.5 Puan
17 Yorum

Börekçiğ

Reşatbey Mahallesi, 62003. Sokak, Seyhan, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0534 6169157
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (17)
5
G..... K.......
5
G..... K.......
5
G..... K.......
5
O....... K........
Adana tam bir kahvaltı cenneti. Kahvaltıda isterseniz ciğer, isterseniz börek yada sıkma. Ama uzun süre kaldığınızda canınız illaki mükellef bir kahvaltı sofrası isteyecektir. Adana’da benim için o sofra burası.
Mekanın sahibi hanımefendi her zaman güler yüzlü ve yardımcı. Keza çalışan personeller de öyle.
Masada reçellerden hamur işlerinden ve kahvaltılıklardan yer kalmıyor. Herşeyin ev yapımı olması mekan sahibinin olmazsa olmazı. Çeşit çeşit reçele doymanız garanti.
Mantılarını da denemeyi unutmayın.
5
O....... K........
Adana tam bir kahvaltı cenneti. Kahvaltıda isterseniz ciğer, isterseniz börek yada sıkma. Ama uzun süre kaldığınızda canınız illaki mükellef bir kahvaltı sofrası isteyecektir. Adana’da benim için o sofra burası. Mekanın sahibi hanımefendi her zaman güler yüzlü ve yardımcı. Keza çalışan personeller de öyle. Masada reçellerden hamur işlerinden ve kahvaltılıklardan yer kalmıyor. Herşeyin ev yapımı olması mekan sahibinin olmazsa olmazı. Çeşit çeşit reçele doymanız garanti. Mantılarını da denemeyi unutmayın.
3
Ö.... K......
kahvaltı çeşit olarak güzel ama servis yavaş ve çayları soğuk geliyor 4 kışılik 165 tl ödedik. servis elamanları güler yüzlü. mekan sade ve müzikler uykumuzu getirdi
3
Ö.... K......
kahvaltı çeşit olarak güzel ama servis yavaş ve çayları soğuk geliyor 4 kışılik 165 tl ödedik. servis elamanları güler yüzlü. mekan sade ve müzikler uykumuzu getirdi
2
Ç....... Ç.......
Kibar, güleryüzlü insanlar. Ancak hijyen konusunda endişelerimiz oluştu, aşırı salaş, içeceğimiz çayın koyu olması sonrası demliği açıp içine bardaktan geri boşaltmaları hoş olmadı. Ayrıca iki kişilik kahvaltının 75 tl olması yediklerimize göre fazlaydı
5
F. F.
Ortamı ve kahvaltısı çok başarılı olan bu mekanın işletmeciler ve çalışanları da bir o kadar kibar ve içten. deneyin, pişman olmayacaksınız! Her şey ev yapımı olup hangisinden başlayıp ne yiyeceğinizi şaşıracaksınız!
5
R..... E......
İstanbul'dan Adana'yı gezmeye geldik. Son günümüzde çok güzel bi kahvaltı yapıp dönmek istedik araştırmalarımız sonucu "BörekÇiğ" mekanını bulduk. Mekanın inanılmaz tatlı sahibi ve personelleri evlerine misafirliğe gitmişiz gibi hissettirdiler. Reçelleri inanılmaz lezzetli ev reçeli özellikle süt ve çilek reçeli müthişti, çok basit algıladığımız sucuklu yumurtanın lezzeti bile bambaşkaydı. Gözlemesi, pişileri, çiğbörekleri, sosları, kahvaltılıkları inanılmaz güzeldi. Sizde adanada güzel bi kahvaltı keyfi yapmak isterseniz şiddetle tavsiye ederim asla pişman olmayacağınıza eminim :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım