Yükleniyor...
3.6 Puan
33 Yorum

Adana Yüzevler Kebap

Ziyapaşa Bulvarı, Yüzevler Apartmanı, Zemin Kat, No 25/A, Seyhan, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Yorumlar (33)
5
D.... K....
harika
1
S..... S.....
Kapalı alanda sigara kullanılıyor. Sigara içilen ortamda bulunmak istemediğimiz için klimasız ortamda yemek yemek zorunda kaldık. Yani tam tersi oldu. Mezeleri çok iyi, kebap ve pidesi normal. Fiyatlar biraz yüksek. Garsonlar ilgili. Bebekli gittik pişman olduk. Bir daha gitmem.
4
D.... H..........
İş yemeği için Yüzevler Kebap’ta akşam yemeğine katıldım. Birçok yabancı müşterinin tercih ettiği bir mekan. Servis son derece hızlı, güleryüzlü çalışanlar ile temiz bir hizmet veriliyor. Önden istenen ciğer, mezeler, ve karışık kebap tabağı son derece başarılıydı. Kendi üretimleri olan şalgam da yemeği taçlandırdı.
5
A.... B....
Ülkemizde tanınmış birçok bürokrat ve ünlünün gittiği, duvarlarda fotoğrafların olduğu, çok temiz ve hizmet kalitesinin iyi olduğu bir kebapçı. Ferah bir oturma alanı bulunmakta, yemek öncesi ufak meze tabakaları gelmekte, adana kebap ve karışık kebap gerçekten güzel. Sıcak ekmek servisinin olması bence çok iyi.
4
Z..... Z.....
Ortam çok güzeldi, servis hızlıydı, kebap da lezzetliydi. Fiyatlar ortam ve lezzete göre uygun fakat ortalamanın üzerinde. Puan kırmamın sebebi bir garsondan ötürü. Aşure ikramımız oldu ayrıca sevindik. İrmik tatlısını mutlaka deneyin.
4
V......... V.........
Adana'dan ayrılmadan önce denediğimiz son mekandı. Adana kebap, ciğer ve mezeler oldukça lezzetliydi. Mekan ferah ve servis hızlıydı. Genel olarak memnun kaldığımız bir deneyim oldu. Sonraki seyahatimiz kebapçı Selahattin'e sempatimizden olacak :)
1
F..... S.....
Geçen hafta ailemle akşam yemeğine gittim. Yemeğimizi bitirdikten sonra lavaboya doğru giderken mutfağın duvarlarında böcekler dolaşıyordu. Bunu görünce hesabı isteyip ailemle çıktım. Takdir sizin.
1
F..... S.....
Geçen hafta ailemle akşam yemeğine gittim.
Yemeğimizi bitirdikten sonra lavaboya doğru giderken mutfağın duvarlarında böcekler dolaşıyordu. Bunu görünce hesabı isteyip ailemle çıktım. Takdir sizin.
1
M..... T.......
Kuşbaşı yedim. Et kayış kadar sertti. Yabancı misafirlerime karşı rezil oldum. Artık eski hali kesinlikle kalmamış. Hiç tavsiye etmem. Birde pahalı
4
S... K....
Mezeler harika, humus özellikle çok güzel, mekanın yeri çok güzel, garsonların ilgisi lakası çok iyi. Meze ve ara sıcaklar on puan aldı. Adanası da lezzetli fakat meze ve ara sıcakların gölgesinde kalmış :) -tabi biraz tuzlu olduğunu da eklemem gerek sanırım :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım