Yükleniyor...
3.7 Puan
7 Yorum

Kahve Dünyası

Kurtuluş Mahallesi, Ziya Paşa Bulvarı, No 17, Seyhan, Adana
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0322 4577772
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
Yorumlar (7)
3
B..... B......
Servis hep aşırı yavaş,hele ki üst kattaysanız yandınız sipariş vermek için baya çırpınmanız lazım,kahve dünyasını çok sevmeme rağmen bu durumlar orayı tercih etmememe sebep oluyor.
3
F.... F....
Sabah 7’de indiğimiz Adana’da açık kahveci neresi vardır diye çarşıda turlarken bulduk burayı. Erken mesaileri için işletme çalışanlarına teşekkür ederim???? ama sabah mahmurluğu mudur bilmem hiç ilgilenmediler. Flat white içtim. Tadı, aroması gayet güzel fakat flat white’ın kahvesi bir tık daha yoğun olmalı. Kahvenin yanına kepekli-kuru meyveli kek de almıştım. Kekini beğenmedim. Abartı derecede dağılıyor. Çatalla yemek mümkün olmuyor. Ek olarak masaların %90’ında priz yok. Bence kahve konseptindeki bir işletme için önemli bir eksik. Özetle kahveleri güzel, içilir???? Ama diğer eksikler giderilmeli.
3
F.... F....
Sabah 7’de indiğimiz Adana’da açık kahveci neresi vardır diye çarşıda turlarken bulduk burayı. Erken mesaileri için işletme çalışanlarına teşekkür ederim
4
S..... A....
Adi uzerinde kahve uzerine ihtisasli sohbet mekani gi normal lezzet latte fiyat standart kalite ortLama ustu ve si.di yorgunluk atip kahve keyfi zama i arkadslar.
4
S..... A...............................................
Adi uzerinde kahve uzerine ihtisasli sohbet mekani gi normal lezzet latte fiyat standart kalite ortLama ustu ve si.di yorgunluk atip kahve keyfi zama i arkadslar.
4
Ö...... Ö......
Evet klasik bir kahve dünyası konsepti,ama çalışanlar çok güler yüzlü ve ilgili sakin bir ortam lezzet derseniz tavsiye ederim. Hidjenide çok önem veriyorlar. Tavsiye ederim.
5
H.... T......
Çok geç olsa da Adanaya gelmiş olması bizleri mutlu etti..Şimdiden müşterilerin istilasına uğramış durumda..Menü geniş ve lezzetli..Alan geniş..Ziyapaşaya yeni bir soluk getirecektir..Güliz Nalbantoğlu Tekayak
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım