Yükleniyor...
3.6 Puan
25 Yorum

Şırdancı Bedo

Kocavezir Mahallesi, Karacaoğlan Caddesi, 01060, Seyhan, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0322 3654454
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
Yorumlar (25)
5
C.... B..........
İstikrar burayi ayakta tutuyor.
5
E... B....
Şirdan ve mumbar mukemmeldi. Garsonlarin guler yuzune ve ilgisine gercekten minnetariz. Guzel bir deneyimdi. İlk kez yedigimizi soyledigimizde performans bile gosterdiler:) teşekkürler
5
E... Ç......
Hayatımda ilk defa şırdan yedim. Söylendiği kadar varmış, epey beğendim. Başka bir yerde denemediğim için kıyaslama yapamam ama Bedo'da yediğim gayet tatmin ediciydi.
5
G......... G.........
.Benim için Adana demek, şırdan demek ! Ve en çok da burda yemekten büyük keyif alıyorum. Turşusu efsane, ortam çok temiz.
5
E... E...
Hayatimda ilk defa sirdan mumbar ve kirkkat yedim. Suphelerim vardi her ne kadar sakatata bayilan biri olsamda bir dusundum. Ama bosuna endise yapmisim. Gece gidin ortama sasiracaksiniz, cocuk genc yasli herkes gunduzmus gibi sirdan, mumbar, kirkkat yiyor. Gidipte yemeden donmeyin.
1
M...... M......
❌Mekan çok kalabalık ve gürültülü. ❌Çalışanlar enteresan ve iletişimleri nerdeyse sıfır. ❌İçmeye çalıştığımız kelle paça çorbası hem çok karışık hemde çok kötüydü. Bitiremeden yarım bıraktık. İnsan içinde beyin vs sakatatların olduğunu söyler ve bizde ona göre sipariş verirdik. ????Şırdanıyla ünlü bir yer. Bize şırdan vb şeyler hitap etöediğimden gözümüze de iyi gelmedi. ????Fiyatlar normal.
1
M...... M......
❌Mekan çok kalabalık ve gürültülü. ❌Çalışanlar enteresan ve iletişimleri nerdeyse sıfır. ❌İçmeye çalıştığımız kelle paça çorbası hem çok karışık hemde çok kötüydü. Bitiremeden yarım bıraktık. İnsan içinde beyin vs sakatatların olduğunu söyler ve bizde ona göre sipariş verirdik.
1
M...... M......
❌Mekan çok kalabalık ve gürültülü.
❌Çalışanlar enteresan ve iletişimleri nerdeyse sıfır.
❌İçmeye çalıştığımız kelle paça çorbası hem çok karışık hemde çok kötüydü. Bitiremeden yarım bıraktık. İnsan içinde beyin vs sakatatların olduğunu söyler ve bizde ona göre sipariş verirdik.
4
A.... B....
Farklı lezzetlere açığım derseniz mutlaka yemenizi tavsiye ederim. Bumbar ve şırdan denemesi gereken mükemmel yöresel yemeklerden biri. Bence tadlarıda gayet güzel.
5
S..... A.....
Şırdan ve mumbar için adanadaki doğru adres. Temiz ve büyük bir mekan mutlaka gidilmeli. Her gün olsa her gün yenir... fiyatlar uygun şırdan 8 tl
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım