Yükleniyor...
4.1 Puan
13 Yorum

Doğan Kaymaklı Kadayıf

İstiklal Mahallesi, Bakımyurdu Caddesi, No 119/A, 9010 Yeşilyuva, Seyhan - Adana
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0322 3651277
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (13)
5
I..... A......
Cok taze ve lezzetli
3
N...... N......
Kaymaklı kadayıfı fena sayılmaz. Ben bi künefe aşığı olduğum için, künefe de denemek istedim. Kadayıfı ile anılan bir yer, künefe yi nasıl bu kadar kötü yapar? Anlayamadım.
3
E....... E.......
Kaymaklı kadayıfı fena sayılmaz. Ben bi künefe aşığı olduğum için, künefe de denemek istedim. Kadayıfı ile anılan bir yer, künefe yi nasıl bu kadar kötü yapar? Anlayamadım.
5
E... Ç......
Kaymaklı kadayıf tek kelimeyle müthiş. Kesinlikle denenmeli.
5
B..... B......
5 yıldız vermemek için bir sebep yok sadece kaymaklı kadayıf değil baklavaları da çok lezzetli.Gerek çalışanların saygısı,ilgisi gerek mekanın temizliği ve rahatlığı ile tercih edilesi bir yer.
5
N... N...
Bu tadi bir kere tadan bir daha asla ama asla unutamaz. Insanin utanmasa 1kilo yiyebilecegi bir lezzet. Kaymakla kadayifin essiz bulusmasi denemelisin
5
B....... F....
Muhteşem:) Bu tadı anlatmak çok zor. Denemeden bilemezsiniz. Böylesine hafif böylesine kıvamında bir tatlı olamaz. Tek kelime ile muazzam şiddetle tavsiye ediyorum.
4
P.... A......
Mekan, eski adananın göbeğinde olmasına rağmen salaşlığın içinde iç dizaynı ile ön plana çıkıyor. Renkler ve güleryüzlü sahibi mekanın neden ünli olduğunun göstergesi. Yeri yf kardeşler börekçisinin hemen karşısında. Kaymaklı kadayıfın kaymağını çok beğendik. Kadayıfı da güzeldi. Deneyelim mi? Sorusunun cevabı: hala denemediniz mi olmalı:)
4
P.... A......
Mekan, eski adananın göbeğinde olmasına rağmen salaşlığın içinde iç dizaynı ile ön plana çıkıyor. Renkler ve güleryüzlü sahibi mekanın neden ünli olduğunun göstergesi. Yeri yf kardeşler börekçisinin hemen karşısında. Kaymaklı kadayıfın kaymağını çok beğendik. Kadayıfı da güzeldi.
Deneyelim mi? Sorusunun cevabı: hala denemediniz mi olmalı:)
1
S...... M.....
beklentim buyuktu lakin pek memnun kalmadim, bence kadayifi gereksiz tatli, tatliligi kaymakla bir nebze dengeleniyor, mekanda da biraz hijyen sikintisi var.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım