Yükleniyor...
4.2 Puan
18 Yorum

Kadayıfçı Olcay

Hanedan Mahallesi, Karacaoğlan Caddesi, 35009 Sokak, No 1, Seyhan, Adana
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0322 3653900
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (18)
4
H............. H.............
Kadayıfı aşırı güzel olmasa da üzerinde kaymakla beraber çok hafif ve lezzetli bir hal aldı. Denenebilir.
4
Ö...... Ü.......
4
Ö...... Ü.......
4
Ö...... Ü.......
3
S....... S.......
Kaymak diye tatlıların üzerine bırakılan şey kesinlikle kaymak değil.. erimiş krem şanti gibi körük gibi değişik bir şeydi beğenmedim .. fiyatlar ise hizmetin çok üstünde maalesef..
5
S.... S....
Kaymaklı kadayıfı efsane!! Harika!! Çalışanları güler yüzlü !!! Mutlaka gidilmesi gereken bir yer & Şahsen ben çok sevdim elinize emeğinize sağlık ????????
5
S.... S....
Kaymaklı kadayıfı efsane!! Harika!! Çalışanları güler yüzlü !!! Mutlaka gidilmesi gereken bir yer & Şahsen ben çok sevdim elinize emeğinize sağlık
5
E..... G.....
Kaymaklı belluriye yemek için gelmiştik. Kaymaklı kadayıfı da ısrar etmeleri üzerine söyledik. Belluriyenin üzerine soğuk ve köpük kıvamında kaymağı servisle birlikte koyuyorlar. Tatlının yanında gelen az şekerli dondurma gibi tadını yumuşatıyor. Ve daha bellur bir belluriye oluyor. Arasındaki kaymakla pişen fıstıklı kadayıfta çok hafif ekşi bir tat var. Tatlının yanındaki bu ekşilikle ve kaymağın şekeri dengelemesi ile daha önce yemediğim türden bir kadayıflı tatlı oldu. İki tatlıyı da çok beğendim. Taze olmaları zaten büyük bir artı.
5
E..... G.....
Kaymaklı belluriye yemek için gelmiştik. Kaymaklı kadayıfı da ısrar etmeleri üzerine söyledik.

Belluriyenin üzerine soğuk ve köpük kıvamında kaymağı servisle birlikte koyuyorlar. Tatlının yanında gelen az şekerli dondurma gibi tadını yumuşatıyor. Ve daha bellur bir belluriye oluyor.

Arasındaki kaymakla pişen fıstıklı kadayıfta çok hafif ekşi bir tat var. Tatlının yanındaki bu ekşilikle ve kaymağın şekeri dengelemesi ile daha önce yemediğim türden bir kadayıflı tatlı oldu.

İki tatlıyı da çok beğendim. Taze olmaları zaten büyük bir artı.
4
G...... İ....
Adana'da ki ilk günümüzde Kaymaklı Billuriye yeme istediğimiz hüsranla sonuçlandı,çünkü kalmamıştı.Farklı bir tatlı yemiştik,o da güzeldi.Son günümüzde şansımızı denemek istedik.Ve bingo...Zaten mekandaki yoğun tereyağ kokusu bizi mistik bir yolculuğa çıkarmıştı.Billuriye'nin lezzetiyle kısa süren ışık hızında bir yolculuk yaptık.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım