Yükleniyor...
4.5 Puan
4 Yorum

Fıstıkzade

Cemalpaşa Mahallesi, Toros Caddesi, No 29/A, Seyhan, Adana
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0322 9992050
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (4)
5
T...... T......
Fistikzade ye gittim baklavanın en kralını yedim özellikle şöbiyete bayıldım size de tavsiye ederim sahibi Ahmet bey çok ilgili alakalı hepinizin gitmesini tavsiye ederim
4
A.... A....
antep'ten günlük taptaze baklavanın geldiği, son derece kaliteli ürünlerin bulunduğu şirin bir mekan. Isletme sahibi Ahmet Bey de bütün müşterilerle özel olarak ilgileniyor. Mutlaka denemelisiniz.
4
G...... Z.............
Şerbet içinde yüzmeyen, üstü sayısız kattan oluşan tamamı Antep'ten günlük getirtilen Fıstıkzade Baklavaları Antep'te zaten çok meşhurmuş. Adana'daki şubelerine günlük dağıtım yapılıyor yani baklavalardaki tüm bileşenler Antep'te eklenip hazırlanıyor. Tatlıların görünüşleri baklavadan çok fıstıklı hamburgeri anımsatıyor. Kutuya ve tabağa saçılan fıstıklarla X markası 1 kg daha baklava çıkarabilir. Markalaması oldukça günümüze uygun. Konseptleri, sunumları,logosu, marka, adı, marka rengi ve iç markalamayı oluşturan çalışanların hal ve hareketleri, giyim kuşamı her şey yerli yerinde. E lezzeti de iyi, peki niye 4 puan diyeceksiniz... Bizim şansımıza olduğunu umduğum tatsız bir olay yaşadık. Baklavaların tekinin içinden fıstık kabukları çıktı. Fıstıkzade'de kilosu 70 liranın altında bir şey yok yani hem tatlı, hem tuzlu. En beğendiğim ürünü ise üçgen şeklindeki havuç dilim baklavası oldu. Eminim deneyenler şöbiyetine de bayılacaktır.
5
Ö...... Ö......
Tüm mamüller Gaziantepten günlük olarak geliyor. Sadece katmer ve su böreği burda yapılıyor. Enfes damak çatlatan bir tat fiatlar çık makul ayrıca bahçesinde kahve,çay ve meşrubat servisleri mevcut sahibi çok cana yakın ve ilgili benim favorim!! Herkese tavsiye ederim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım