Yükleniyor...
4.9 Puan
18 Yorum

İştah Kebap Salonu

Alidede Mahallesi, 80. Sokak, No:47/A, Seyhan, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ocakbaşı
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0322 3598456
Neler var?
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (18)
5
K.... T.....
5
K.... T.....
5
K.... T.....
5
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenler Servis: 7,5 Lezzet: 9,5 Fiyat Kalite: 9,5 Adana Yağ Camii civarında küçük bir dükkanda hizmet veren İştah Kebap, Adana ziyaretimiz süresince lezzet anlamında en memnun kaldığımız mekan oldu. Buranın, bölgedeki esnaf tarafından özellikle öğlen yemeklerinde sıkça tercih edildiğini belirtelim. Mekan oldukça salaş, İstanbul’daki eski usül esnaf lokantalarını andırıyor. Çalışanlar gayet ilgili, servis ciddi düzeyde hızlı. Biz birer porsiyon Adana kebabı sipariş ettik. Gelen kebap bıçak kıymasından hazırlanıyor, kebaba çatalla bastırınca dağılıyor ve içi sulu. Lezzet damak çatlatan cinsten, müthiş bir kuzu aroması ağzınızın her bir yanını sarıyor ve sizlere uzun bir süre unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyor. Gelen açık ayranı hafif ekşi ve yoğun olması sebebiyle tarzımıza çok uygun bulduk ve oldukça beğendik. Kendi ev yapımı şalgamlarını ayrıca çok beğendiğimizi belirtmek isteriz. İki porsiyon kebap, iki ayran ve bir şalgama 45 TL ödediğimizi de düşününce İştah Kebap’ı, Adana’ya gideceklere şiddetle tavsiye ederiz.
5
Y..... G.......
Instagram: yerkengezenlerServis: 7,5 Lezzet: 9,5 Fiyat Kalite: 9,5

Adana Yağ Camii civarında küçük bir dükkanda hizmet veren İştah Kebap, Adana ziyaretimiz süresince lezzet anlamında en memnun kaldığımız mekan oldu. Buranın, bölgedeki esnaf tarafından özellikle öğlen yemeklerinde sıkça tercih edildiğini belirtelim.

Mekan oldukça salaş, İstanbul’daki eski usül esnaf lokantalarını andırıyor. Çalışanlar gayet ilgili, servis ciddi düzeyde hızlı. Biz birer porsiyon Adana kebabı sipariş ettik. Gelen kebap bıçak kıymasından hazırlanıyor, kebaba çatalla bastırınca dağılıyor ve içi sulu. Lezzet damak çatlatan cinsten, müthiş bir kuzu aroması ağzınızın her bir yanını sarıyor ve sizlere uzun bir süre unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyor. Gelen açık ayranı hafif ekşi ve yoğun olması sebebiyle tarzımıza çok uygun bulduk ve oldukça beğendik. Kendi ev yapımı şalgamlarını ayrıca çok beğendiğimizi belirtmek isteriz.

İki porsiyon kebap, iki ayran ve bir şalgama 45 TL ödediğimizi de düşününce İştah Kebap’ı, Adana’ya gideceklere şiddetle tavsiye ederiz.
5
E... E...
Buranin iki subesi varmis ama orjinali buyuksaatin ordaki kucuk dukkan. Digeriyle bir baglarinin olmadigini ogrendik isim benzerligi dediler. Burda yedigim kebapda hala aklimda.
5
P.... A......
Başka iştah kebap yazan yerlerle karıştırmayın. Cadde üzerindekiler değil, ara sokaktakine gtmeniz gerek. Biz önce normal kebap söyledik güzeldi. Ama bir de jeti deneyelim dedik, iyi ki demişiz! Asıl lezzet ondaymış aynısının biraz daha büyüğü demeyin ne koyuyolar ekstra bilmiyorum ama kesinlikle jet yiyin ????????
5
P.... A......
Başka iştah kebap yazan yerlerle karıştırmayın. Cadde üzerindekiler değil, ara sokaktakine gtmeniz gerek. Biz önce normal kebap söyledik güzeldi. Ama bir de jeti deneyelim dedik, iyi ki demişiz! Asıl lezzet ondaymış aynısının biraz daha büyüğü demeyin ne koyuyolar ekstra bilmiyorum ama kesinlikle jet yiyin
3
E......... E.........
Çarşı içinde tatlı bi lokanta. Ben yağlı adana sevdiğimden ötürü beni çok sarmadı yavan bi lezzet geldi. Yağsız adana sevenler deneyebilir. Porsiyon 15 lira.
5
N... K...
Taklitlerinden sakininiz zira ayni bolgede 2 tane sahtesi mevcut ,gercek olan Halkbankasi ile Yag cami arasindaki sokakta olan.Adanada yedigimiz en lezzetli en guzel kebap kesinlikle Istahtaydi.Hizli servis, guler yuz ve coookk lezzetli bir kebap icin mutlaka ugrayin derim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım