Yükleniyor...
1.3 Puan
6 Yorum

Hasan Masat Künefe

Yurt Mahallesi Kurttepe Caddesi No 18 Abdulkadir Giris Apt. Alti Çukurova/ADANA
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0322 .242016
Yorumlar (6)
1
N...... N......
Kapanışı künefe ile yapmak için buraya geldik. 1 künefe, 1 katmer ve çay sipariş ettik. Siparişimizi alan kişi, yanında süt geldiğini söyleyince çayları iptal ettik. Sürahi ile süt geleceğini beklerken, sadece katmer için küçük bir bardak süt geldi... Künefesi, avm lerde 4.99 TL ye satılan künefeler ayarındaydı. Katmer de zincir marketlerde 5 TL ye satılan dondurulmuş katmerden halliceydi. Aradığımızı bulamamış olarak mekandan ayrılırken, kasada hesabı ödediğim anda, masada duran içmediğimiz iki suyu da hesaba ilave ettiklerini fark ettim. Tam bir hayal kırıklığı oldu
1
E....... E.......
Kapanışı künefe ile yapmak için buraya geldik. 1 künefe, 1 katmer ve çay sipariş ettik.
Siparişimizi alan kişi, yanında süt geldiğini söyleyince çayları iptal ettik.
Sürahi ile süt geleceğini beklerken, sadece katmer için küçük bir bardak süt geldi...
Künefesi, avm lerde 4.99 TL ye satılan künefeler ayarındaydı.
Katmer de zincir marketlerde 5 TL ye satılan dondurulmuş katmerden halliceydi.
Aradığımızı bulamamış olarak mekandan ayrılırken, kasada hesabı ödediğim anda, masada duran içmediğimiz iki suyu da hesaba ilave ettiklerini fark ettim.
Tam bir hayal kırıklığı oldu
3
M..... A.....
Kunefenin anavatanina yakin olmasina ragmen kunefe ve fistikli kadayifini ben pek begenemedim. Künefe künefeye benzetilmeye calisilmis ama yavan tatli dedigimiz tur ortaya cikmis..
3
Ö...... Ö......
Hasan Masat şube açtıkça kaliteden ödün vermeye başladı. Eski lezzeti bulamıyorsunuz çünkü Peynir tüketimi artınca peynir bazen kötü çıkıyor,sevis ve hidjen bu Şubede biraz zayıf Yani çok Şube açmayla değişen ne bence kira ve elaman gideri artar Müşteri erimesini göz önünde bulundurmalı bence !!!
0
O.... ö.......
Bir kaç defa gittim, gerçekten güzel, sicak sicak yemediginiz takdirde lezzetini biraz kaybediyor. Caniniz mi çekti hemen getiriyorlar evinize, yalniz bir kaç porsiyon olmasi lazimmis.
0
O.... ö.......
Bir kaç defa gittim, gerçekten güzel, sicak sicak yemediginiz takdirde lezzetini biraz kaybediyor. Caniniz mi çekti hemen getiriyorlar evinize, yalniz bir kaç porsiyon olmasi lazimmis.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım