Yükleniyor...
4.1 Puan
9 Yorum

Soulmate

Guzelyalı Mahallesi, Uğur Mumcu Bulvarı, 81144 Sokak, No:2/3, Çukurova, Adana
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0322 2310088
Neler var?
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (9)
4
M.......... M..........
Ziya pasa da cok para harcanmis dizayni icin bolca vakit öldurulmus bir cafe, ben icerisini cok begendim kahveler de guzel umarim zamanla daha fazla tutar ve tercih edilir.
4
S..... A...............................................
Marka barışta cafeleri gerçekten seviyorum kalitesini önplanda tutuyorlar.guleryuz yok latte harika birde personel yüzü gülse herşey harika olacak arkadaşlar.
4
S..... A....
Marka barışta cafeleri gerçekten seviyorum kalitesini önplanda tutuyorlar.guleryuz yok latte harika birde personel yüzü gülse herşey harika olacak arkadaşlar.
4
M..... A.
Arkadaşlarla sohbet etmek , kahve içmek icin ideal bir yer. Tüm kahve çeşitleri mevcut , Starbucks konseptinde self servis var, masaya servis yapılmamakta. Mekanın olduğu cadde gayet güzel....
3
E.. Ş.....
Konum itibariyle geceleri hareketli olan bir caddede bulunması avantajlı. Çalışanlar güleryüzlüydü. Mekan genellikle piyasa yapmaya gelenlerle dolu olduğu için sürekli insanların göz hapsiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ben damla sakızlı türk kahvesi içmek istedim ama damla sakızı tadı cidden yoktu.
4
Ö...... Ö......
Farklı şık bir mekan her şeyi ile ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ verebileceğim bir yer servis yapan elamanlar çok güler yüzlü ve çabuk hidjen güzel yedikleriniz ve içtklerinize rahatlıkla güvenebilirsiniz geniş bir mekan olduğu için kimse kimseyi rahatsızda etmiyor. Rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer
4
Ö...... Ö......
Farklı şık bir mekan her şeyi ile ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ verebileceğim bir yer servis yapan elamanlar çok güler yüzlü ve çabuk hidjen güzel yedikleriniz ve içtklerinize rahatlıkla güvenebilirsiniz geniş bir mekan olduğu için kimse kimseyi rahatsızda etmiyor.
Rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer
5
H.... T......
Farklı bir konsept ile Adanaya hayırlı olsun..Caribou ve Starbuckstan sonra yeni mekanımız..Geceleri çok karanlık ortamında karşınızda oturan kişinin yüzünü göremeden kahvenizi yudumlayabilirsiniz tabi ağzınızı bulabilirseniz..Tabi bunun da ayrı bir keyfi yok değil..Huzurlu bahçesi ile tavsiyedir ve Uğur Mumcu'nun gözdesidir..
5
N. N.
Calısanların guleryuzlu hizmet 10 numara 5yıldız ama son zamanlarda ergenlerin gelmeye baslamasıyla eski guzelligi kalmadı etud merkezi gibi oldu.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım