Yükleniyor...
3.6 Puan
18 Yorum

Sercan Ocakbaşı Ve Balık

Güzel Yalı Mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı, No40, Çukurova, Adana
Kategoriler Ocakbaşı
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Telefon 0322 2339104
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Şehir manzarası var.
Yorumlar (18)
3
I.... I....
Lezzet 5/4 Fiyat5/4 Hizmet 5/3 mezeleri, ikramları çok bol. Kebapları lezzetli. 4 kişi 35lik rakı 365 tl
3
I.... I....
Lezzet 5/4 Fiyat5/4 Hizmet 5/3 mezeleri, ikramları çok bol. Kebapları lezzetli. 4 kişi 35lik rakı 365 tl
1
C.. G........
Fiyatlar aşırı pahalı ve kazık, şişe suyuna çeşme suyu koymuşlar buram buram klor kokuyor. Kebabın içinden de sert bir cisim çıktı. Uzak durmanızı öneririm. Masaya gelen standart salata mezeye ye yeme para ödemek zorundasınız. Siz dokunmadan kaldırsalar bile kasada adisyona ekliyorlar. Geçen akşam bir misafirimle gittim ve bu nedenle çok mahçup oldum. Daha başka restoranları terch etmenizi şiddetle öneriyorum. Canınız yanmasın...
1
C.. G........
Fiyatlar aşırı pahalı ve kazık, şişe suyuna çeşme suyu koymuşlar buram buram klor kokuyor. Kebabın içinden de sert bir cisim çıktı. Uzak durmanızı öneririm.

Masaya gelen standart salata mezeye ye yeme para ödemek zorundasınız. Siz dokunmadan kaldırsalar bile kasada adisyona ekliyorlar. Geçen akşam bir misafirimle gittim ve bu nedenle çok mahçup oldum. Daha başka restoranları terch etmenizi şiddetle öneriyorum. Canınız yanmasın...
1
A.. N..
Çok değişmiş. Rezil kebap ve kazık fiyat. İlgisiz garsonlar. Adana kabap ile alakası yok. Ancak peynir-ekmek yemek için gidilebilir. Salataya ayrı, soğana ayrı, maydonoz'a ayrı fiyat çıkarıyorlar. Bu son gidişimdi. Hiç memnun kalmadım.
1
H............. H.............
Misafirlerimizi götürdük, misafirlerimiz adanalı olmadıkları için kebap yediklerini zannettiler ancak bizim için büyük rezaletti verdiğiniz parayla çiftlik satın alırsınız ama sercanda ancak bir kaç porsiyon yağsız tatsız tuzsuz bol sinirli bir kebap yersiniz
5
F...... F......
Güzel bir akşam yemeği için kalabalık bir grup ile (yüz kişi gibi bir sayı ile neredeyse) misafir olduğumuz mekanda gerçekten güzel ağırlandığımızı belirtebilirim. Gerçekten çok lezzetli salataları ve mezeleri bulunuyordu. Şalgamı başarılı hele mantarı be tereyağlı humusu muhteşemdi çiğ köftesi hele de nar ekşisi gerçekten beni benden aldı. Kebaba gelir isek bir İstanbullu olarak bu kadar iç yağına alışık olmamam sebebi ile pek beni açmadı ama bunun sebebi kebabın lezzetli olmaması değil kesinlikle lezzetliydi fakat benim için ağırdı. Sonrasında gelen dondurma ve meyveler ise en zayıf noktam olarak tıka basa doymama rağmen yine de yememe sebep oldu. Gerçekten Adana misafirperverliğini gördüğümüz mekandan sadece çok dolu olan midemizin ağırlığı ve vijdan azabı dışında çok da mutlu ayrıldık;)
5
M.... A.....
Herşey olması gerektiği gibi, mükemmel, müşteri memnuniyeti on numara, karşılama süper, garsonların ilgisi süper, ailecek gidilebilecek bir yer. Otoparkı mevcut, baraj gölü manzarası mevcut, alkol mevcut.
4
A.... Ş.....
Mekan Seyhan barajına yukarıdan bakan bir noktada bulunuyor. Mekana giderken baraj kenarındaki yolu takip ederseniz, güzergah üzerindeki mekanlar nedeni ile  kebap kokularından ızgara dumanından karnınız toksa da acıkıyorsunuz.  Sercan Ocakbaşı kebap ve balık ürünleri üzerine hizmet veriyor. Açık ve kapalı alanları var. Ön kısmında vale hizmeti mevcut. Alkollü bir mekan. Alkollü bir mekan olmasına rağmen mescitleri de var. Çocukların sıkılmamaları için 3-5 bilgisayardan oluşan bir oyun alanları var. Tat lezzet fena değil. Sunulan ürünlerin kaliteleri üst seviyede. Örneğin yemek sonrası yediğimiz kırmızı üzüm oldukça lezzetli idi. Tatlı yanında gelen kesme dondurma muhteşemdi.  Çukurova bölgesinin sıcaklığı garsonlara da yansımış ve bizim masamız ile ilgilenen garson Necati bey oldukça sıcakkanlı bir o kadarda taleplerimizi karşılama çapasında idi. Siz isteyin onlar yerine getirsinler, öyle bir durum söz konusu. Örneğin fırında tereyağında pişmiş sarımsak istedik biraz sonra masamızda idi. (Güveçte pişmiş sarımsağın tadını bilen bilir.)  Çukurova bölgesi kebabın vatanı olunca kebaplar yanında gelen ikramlar mezeler garnitürler de oldukça çeşitli ve bol. Kebapların lezzetine gelince bana ortalama geldi. Sanıyorum çevrede hemen hemen her mekanda lezzet aşağı yukarı aynı seviyelerde. Mekanın akşamları manzarası daha güzel oluyormuş. Biz gündüz gittiğimizden manzarayı görme fırsatımız olmadı.
4
A.... Ş.....
Mekan Seyhan barajına yukarıdan bakan bir noktada bulunuyor. Mekana giderken baraj kenarındaki yolu takip ederseniz, güzergah üzerindeki mekanlar nedeni ile  kebap kokularından ızgara dumanından karnınız toksa da acıkıyorsunuz. 

Sercan Ocakbaşı kebap ve balık ürünleri üzerine hizmet veriyor. Açık ve kapalı alanları var. Ön kısmında vale hizmeti mevcut. Alkollü bir mekan. Alkollü bir mekan olmasına rağmen mescitleri de var. Çocukların sıkılmamaları için 3-5 bilgisayardan oluşan bir oyun alanları var.

Tat lezzet fena değil. Sunulan ürünlerin kaliteleri üst seviyede. Örneğin yemek sonrası yediğimiz kırmızı üzüm oldukça lezzetli idi. Tatlı yanında gelen kesme dondurma muhteşemdi. 

Çukurova bölgesinin sıcaklığı garsonlara da yansımış ve bizim masamız ile ilgilenen garson Necati bey oldukça sıcakkanlı bir o kadarda taleplerimizi karşılama çapasında idi. Siz isteyin onlar yerine getirsinler, öyle bir durum söz konusu. Örneğin fırında tereyağında pişmiş sarımsak istedik biraz sonra masamızda idi. (Güveçte pişmiş sarımsağın tadını bilen bilir.) 

Çukurova bölgesi kebabın vatanı olunca kebaplar yanında gelen ikramlar mezeler garnitürler de oldukça çeşitli ve bol. Kebapların lezzetine gelince bana ortalama geldi. Sanıyorum çevrede hemen hemen her mekanda lezzet aşağı yukarı aynı seviyelerde.

Mekanın akşamları manzarası daha güzel oluyormuş. Biz gündüz gittiğimizden manzarayı görme fırsatımız olmadı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım