Yükleniyor
Yükleniyor...
4.3 Puan
4 Yorum

Rengin Pasta

Güzelyalı Mahallesi, Uğur Mumcu Bulvar, Çukurova, Adana
Kategoriler Pastaneler
Mutfaklar Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 125 TL
Telefon 03222353500

Rengin Pasta Neler Sunuyor ?

  • Paket Servisi
  • Dış mekan var.

Rengin Pasta Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 07:00 22:00
Salı 07:00 22:00
Çarşamba 07:00 22:00
Perşembe 07:00 22:00
Cuma 07:00 22:00
Cumartesi 07:00 22:00
Pazar 07:00 22:00

Rengin Pasta Yorumları (4)

5

A.... A........

Geçen yıldan bu yana bir çok şeyi yenilemişler. İçerisi ve dışarısı muazzam. Kurabiye tabağı aldık ve her farklı kurabiyede farklı bir haz yaşadık. Çayları zaten güzel. Kurabiyelerini daha nasıl övebilirim bilemiyorum, kelimeler kifayetsiz. Bana çatlak kurabiyenin tarifini verin...
4

K......... K.........

Programımız kapsamında Food Fest Adana katılımcılarından biri olan bu mekanı ziyaret edip, sahipleri Deniz ve Taygun kardeşlerle sohbet ediyoruz. Pastane, 2002 yılında kurulmuş. İsmini kurucusu İzmirli Rengin Hanım'dan alıyor. Mekan, doğal yöntemle üretilmiş çikolata ve dondurmalarıyla dikkat çekiyor.  Rengin Hanım'ın oğlu Taygun Bey, Avrupa'da pastacılık ve dondurma yapımı konusunda eğitim almış ve direksiyonun başına şu an o geçmiş.  Öğrendiklerini Adana halkına yönelik olarak uygulamaya çalışıyor. Denediklerimizden hindistan cevizli pastaları da hafif ve lezizdi. Tutku meyveli harçlı çikolatasının özgün bir tadı vardı. Dondurmanın kıvamı ise ne gelato kadar yumuşak ne de Maraş kadar sert. Bitter çikolatalı, elmalı-tarçınlı çeşitlerini özellikle sevdik. Taze ve mevsimlik ürün kullanmaya özen gösteriyorlar. Adana için bir cevher.
4

H.... T......

Şehrin köklü pastanesi..Yaşpastaları harika..Özel siparişlerinizi de başarıyla yapıyorlar..Lokasyon iyi..Hafif pahalı ama tavsiye olunur..Gidip oturabileceğiniz kafe kısmı da mevcut..
4

Ö...... Ö......

Çok temiz çeşit Tatlı ve tuzlu Yüzün üzerinde çeşit çok taze ve lezzetli tam bir pastane herkese şiddetle tavsiye ederim. Her türlü siparişinize cevap verebilecek kalitede!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım