Yükleniyor
Yükleniyor...
3.7 Puan
62 Yorum

Kolcuoğlu Kebap

Güzelyalı Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No 43, Çukurova, Adana
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 400 TL
Telefon 03222325071

Kolcuoğlu Kebap Neler Sunuyor ?

  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi

Kolcuoğlu Kebap Yorumları (62)

3

T..... T.....

Büyük bir beklentiyle gittiğimiz bu mekandan hayal kırıklığıyla ayrıldık ne yazık ki. Biz tavuk şiş tercih ettik ve özellikle sosunun bol olmasını istedik ama bize çok kuru,sert ve çok lezzetsiz bir yemek geldi bu konuda bizim yüzümüzü güldürmese de salata çeşitleri ve fındık lahmacun güzeldi. Salatalardan ücret alınmasını da bu mekana çok yakıştırmadık açıkçası. Garsonlar ilgiliydi. Mekanın konumu da iyi.
3

N...... N......

Et lezzeti konusunda bir şey diyemem. Gerçekten lezzetli. Lokasyon olarak çok güzel zaten. Ama salataların mezelerin ücretli olması çok ayıp. Gerçekten Adana'ya hiç yakışmıyor. Kebap ne zamandan beri mezesi salatasız yenmişte paralı oluyor. Çok üzücü bir durum. Fiyatta ortalamaya göre pahalı.
5

E...... ?..................

Kebabı, servisi, mezesi herşeyi güzel olan, adananın popüler kebapçılardan. Özellikle il dışından gelecekseniz ilk durak yeriniz burası olabilir.
5

E...... E......

Kebabı, servisi, mezesi herşeyi güzel olan, adananın popüler kebapçılardan.

Özellikle il dışından gelecekseniz ilk durak yeriniz burası olabilir.
5

A.... B....

Cok sevdigim kebapcilardan hortanesi. Findik lahmacunida efsane. Ortamda guzel serviste cok iyi. Lezzette cok iyi. Kebaba doymak istersenoz mutlaka ugrayin
4

Z.... S......

If you are looking for perfect grills then this is the place to be.
I tried the best Taouk and kebab ever .
The freshly baked pastries with cheese and with meat & the bread is Heavenly .
The appetisers are very tasty but take care of the spicy ones as it's on fire.
Service is great with very friendly staff.
I only wished if they had soup and fries .
Prices are reasonable.
Highly recommended .
4

Z.... S......

If you are looking for perfect grills then this is the place to be. I tried the best Taouk and kebab ever . The freshly baked pastries with cheese and with meat & the bread is Heavenly . The appetisers are very tasty but take care of the spicy ones as it's on fire. Service is great with very friendly staff. I only wished if they had soup and fries . Prices are reasonable. Highly recommended .
3

Y.. Y..

Öncellikle Lezzet açısından çok güzel olduğunu belirtmem gerekiyor. Ancak menü sorduğunuzda yazılı menü yok deniliyor. Kebap fiyatını sorduk 25 TL denildi. 2 adet kebap 2 tane de içecek siparişi verdik. Sonrasinda masaya salata ve mezeler getirildi. Hesap istediğimde ise hesap 80 Tl olarak geldi. Müşteriden habersiz salatalardan iteliyorlar.
3

Y.. Y..

Öncellikle Lezzet açısından çok güzel olduğunu belirtmem gerekiyor.
Ancak menü sorduğunuzda yazılı menü yok deniliyor. Kebap fiyatını sorduk 25 TL denildi. 2 adet kebap 2 tane de içecek siparişi verdik. Sonrasinda masaya salata ve mezeler getirildi.
Hesap istediğimde ise hesap 80 Tl olarak geldi. Müşteriden habersiz salatalardan iteliyorlar.
2

A.... A....

Wir sind zu viert in das am See gelegene Restaurant gegangen. Gleich von Anfang an nahm das Drama seinen lauf. Der Tisch auf der Terrasse dem man uns zugewiesen hat war krumm und schief. Eigentlich wollten wir dann das Lokal wechseln aber die Zeit bis zu unserem Flug nach Istanbul war zu knapp bemessen.  Obwohl wir die Kellner auf das Problem mit dem Tisch hingewiesen haben waren sie nicht in der Lage das Problem zu beheben. Die meisten Vorspeisen waren nicht frisch und der Kebab war richtig schlecht gegrillt. Um es genauer zu definieren, das Fleisch war zu Tode gegrillt. Der Service war auch nicht viel besser wie das Essen. Zig mal mussten wir dem Kellner das gleiche sagen bis er es dann endlich begriffen hat. Fazit, nie wieder Kolcuoğlu!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım