Yükleniyor...

Hakkımızda

İzmir, İstanbul ve Antalya... Mutfak ve yemek seçimi artık çok kolay. İster oturduğunuz şehirde, ister bilmediğiniz bir şehirde olun. Artık pilaqi.com sayesinde yemek seçimi bir tık kadar yakınlarınızda... İllerin ilçelerine göre ayrılan mutfaklar, mutfaklara ait restoranlar, restoranlarda bulunan yemekler ve ücretlerine erişim imkanı pilaqi.com farkı ile yanınızda olacak.

Sistemin kolay kullanımı sayesinde, internet kullanımı konusunda sorun yaşayan kişiler dahi erişim sağlayabilecek. Kolay ara yüz ile tüm kurulum işlemlerini sunarak, herkesin anlık olarak istediği her mutfağa ulaşıma fayda sağlama amacı ile varlığımızı koruyacağız. En güncel mutfakları ve mutfakların lezzetlerine ait fiyatları görmek için sayfamızı güncellemek yeterli olacak. Tüm işletmeler hesaplarını doğrulayacak ve kaliteli bir hizmet sunmak için rekabetle yarışmaya devam edecek. Fast food ürünlerden tatlıcıya, çorbacıdan ana yemek sunan firmalara, Türk lezzetlerinden Çin lezzetlerine kadar akla gelen her mutfak yerini alacak. Sayfamızı ziyaret ederken iştahınızın kabaracağına emin olabilirsiniz.

Sayfamızda anlık olarak açık olan firmaları arayabileceğiniz gibi, hesaplarınıza uygun olan işletmelerden damak tadınıza uygun lezzetleri sunan mutfaklara kadar her şeye erişim sahibi olabileceksiniz. Her gün sayfamızın daha iyi yerlere gelebilmesi adına gerekli hizmetleri sunuyor, bu anlarda sizlerin rahatı için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizler de artık yemek arama derdine bir son verecek ve ne yiyeceğiz diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Sadece pilaqi.com sayfamıza girin ve arama motorunu doldurduktan sonra aklınıza dahi gelmeyecek uçsuz bucaksız tüm lezzetlere erişebileceksiniz.

pilaqi.com'un illerdeki restoran araması, kullanıcılar için bir tıklama sayesinde yüzlerce mutfak içerisinden tam 3 şehir içerisinde uygulamada olan restoranları, restoranlarda yer alan yemekleri ve fiyatlarına erişim imkanı sunmaya devam edecek. Farklı lezzet arayan şehrin yerlilerinden, gezmeye gelen misafirlerine kadar her an sitemize yaptıkları ziyaret sayesinde; aynı şehirde bulunan tüm lezzetleri fiyatları ile karşılaştırabilecekler. İzmir, Antalya ve İstanbul'da uygulamaya giren sitemiz sayesinde, ziyaretçilerimizin damak tadına uyan mutfakları hızlı ve kolay bir şekilde bulabilecek. Örneğin; Antalya'da Çeşme civarındaysanız burada ne kadar restoran ve mutfak varsa arama kısmına girebilecek, istediğiniz lezzetleri bulabileceksiniz.

pilaqi.com ile en uygun mutfağı bulabileceğiniz gibi tüm mutfakların fiyatlarını karşılaştırabileceksiniz. Sadece nasıl bir lezzet denemek istediğinizi ve nerede olduğunuzu arama motorumuza girin. Ardından her şeyi pilaqi.com olarak bizlere bırakın ve tüm mutfakların sunduğu lezzetlerin fiyatlarını karşılaştıralım. İsteklerinize uygun mutfakları bulabilmek için fiyat, konum, yıldız sayısı, mutfak özellikleri gibi filtreleme özelliklerini girerek kullanabileceksiniz. pilaqi.com sayesinde kolay bir şekilde gitmek istediğiniz yeri bulabilecek, ekonomik fiyatlı mutfaklardan lüks mutfaklara kadar her yerde yemek zevkine varabilirsiniz. Dünyanın neresinden gelinilirse gelin Antalya, İzmir ve İstanbul'un en lezzetli mutfaklarını, uygun fiyatları ile bulunabilecek.

Kısa sürede çok iyi yerlere gelen pilaqi.com içerisinde toplu restoran değerlendirmesinin yanı sıra işletmelere ve yemeklere ait on binlerce resim sayesinde daha fazla veriye ulaşım imkanı elde edebileceksiniz. pilaqi.com; yemek yemeyi planladıkları yerdeki en ideal işletme ve işletmelere ait bilgileri vererek planladıkları yer içerisinden zincirlerin ortalama değerlendirme puan ve yorumlarını da sunmaya devam edecek.

Arama yaptıktan sonra nasıl gideceğim diye düşünmenize gerek yok. Damak zevkinize uygun bir işletme bulduktan sonra her şey çok kolay olacak. İdeal işletmeyi bulunca ana sayfasına girdikten sonra nasıl gidebilirim kısmına tıklayarak konum sayesinde rahat bir şekilde bulabileceksiniz.

Restoranların ana sayfasına girerek sunulan tüm olanakları gitmeden görmek de mümkün. Hakkında kısmında yer alan telefon numarası, yol tarifi, ne zaman açık olduğu, sunduğu olanaklar, konum, işletmeye ve yemeklerine ait tüm görsellere erişmek mümkün. Bu kadar farklı imkanları ile pilaqi.com her an hizmetinizde olacak.

pilaqi.com olarak belirlediğimiz hedef doğrultusunda her geçen gün daha ileri gitmek adına her gün daha çok çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimizin sorunsuz, kaliteli ve en hızlı olması hedefi ile ilerleyerek, müşterilerimizin arayışlarına anlık olarak yanıtları vereceğiz. Şu an üç il içinde tüm ilçelerde hizmetlerimiz mevcut. Yakın zamanda daha farklı illeri de ekleyerek, gerekli hizmetleri pilaqi.com farkıyla tatmanızı sağlayacağız.

Piasoft® | Web Tasarım